افزایش قیمت 12000% دوج کوین

shiba

افزایش 12000% قیمت دوج کوین از شروع سال میلادی

دوج کوین از شروع سال جاری میلادی بالاترین میزان رشد را در این مدت محدود برای خود رقم زد. بالاترین قیمت این رمزارز زمانی به دست آمد که مدیرعامل شرکت تسلا یعنی ایلان ماسک میزبان برنامه گفت و گو محور شنبه شب شبکه NBC بود. او مدت هاست رمز ارز مورد علاقه خود یعنی دوج کوین را در حساب توییتر شخصی خود ستایش می کند. برخی گمانه ها حاکی از افزایش قیمت بیش از این برای این رمز ارز بود.

shiba

Dogecoin is a cryptocurrency created by software engineers Billy Markus and Jackson Palmer, who decided to create a payment system that is instant, fun, and free from traditional banking fees. Dogecoin features the face of the Shiba Inu dog from the “Doge” meme as its logo and namesake.

اگر شما در ابتدای سال جاری این رمز ارز را خریداری کرده باشید، سود سرشاری از این سرمایه گذاری 4 ماهه خود نموده اید. در ژانویه سال جاری قیمت واحد هر دوج حدودا معادل یک سنت بود. با حساب بالاترین سقف قیمت دوج کوین یعنی 69 سنت به ازای هر واحد سرمایه فرضی 1000 دلاری شما به مبلغ 121052 دلار افزایش پیدا کرده که این خود حاکی از افزایش 12000% سرمایه شما در طول 4 ماه دارد.

shiba

این میزان به طور قابل توجهی بیشتر از رشد رمزارز های مشهور تر مانند بیت کوین با رشد 95% و اتریوم با رشد 369% درصدی بوده است. اما به قبل از سرمایه گذاری در دوج برای افزایش قابل توجه سرمایه، به یاد داشته باشید که محبوبیت و قابل اتکا بودن برای تراکنش در این مورد از اهمیت فراوانی برخوردار است. بسیاری صحبت از حباب قیمت این رمزارز میکنند. این بدین معنی است که ارزش حقیقی آن را به مراتب کمتر از قیمت کنونی آن میدانند. در نهایت اگر شرایط از دست دادن سرمایه ای را ندارید آن را برای سرمایه گذاری دوج کوین اختصاص ندهید.

در حالی که بیت کوین انگیزه های اقتصادی برای استخراج کنندگان برای ادامه ایجاد بیت کوین جدید در نظر گرفته است و 21 میلیون بیت کوین وجود دارد که می تواند همیشه وجود داشته باشد، Dogecoin چنین زیرساختی ندارد. در عوض ، با هیجان در موضوعات توییتر و Reddit تقویت شده است.

پیشنهاد میشود برای درک چگونگی کارکرد هر رمز ارزی مانند دوج کوین whitepaper مربوط آن را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *