کاربران اینستاگرام به زودی میتوانند از نسخه وب خود نیز پست به اشتراک بگذارند

Insta logo

سرویس اشتراک عکس فیسبوک که با نام اصلی اینستاگرام معروف است جدیدا به دنبال یک بروزرسانی برای نسخه desktop خود است که به کاربران اجازه میدهد با استفاده از نسخه وب خود نیز به اشتراک پست بپردازند.

Insta logo

Instagram is an American photo and video sharing social networking service created by Kevin Systrom and Mike Krieger. In April 2012, Facebook acquired the service for approximately US$1 billion in cash and stock.

این بروزرسانی ماژول افزودن پست را به نسخه وب اضافه خواهد کرد. با توجه به عکس های منتشر شده در توییتر یکی از مدیران اینستاگرام میتوان کم و کیف این بروزرسانی را مشاهده کرد.

این شرکت به تازگی اعلام کرده است که قرار است به کاربران اجازه دهد تا 4 ضمیر برای خود در پروفایل شخصی مشخص نمایند. این امکان اکنون به صورت آزمایشی در نسخه های منتشر شده در بعضی از کشور ها قابل استفاده است. البته قابل ذکر است که برای فهمیدن کم و کیف کار در مورد این ویژگی باید منتظر بروزرسانی های جدید باشیم.

بعضی خبر ها و شایعه ها نیز حاکی از به وجود آمدن زیرسیستمی از اینستاگرام به نام اینستاگرام کودکان است که البته باید منتظر خبرهای بعدی در این خصوص از سمت مدیران اینستاگرام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *